Kalendarz
12:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Obcy w sieci
12:30
Luna, sala A
Filmy Wszyscy ludzie Berniego Sandersa
12:45
Kinoteka, sala 2
Filmy Zamknij się i graj na pianinie
13:00
Kinoteka, sala 1
Filmy Długi semestr
13:15
Kinoteka, sala 3
Filmy Odzyskać głos
13:15
Kinoteka, sala 4
Filmy Święta góra
13:15
Luna, sala B
Filmy Czerwona dusza
14:15
Luna, sala A
Filmy Walc Waldheima
14:15
Kinoteka, sala 7
Filmy Rok nadziei
14:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Kobieta w niewoli
15:00
Kinoteka, sala 4
Filmy Kraina wolności
15:15
Kinoteka, sala 1
Filmy Gdy zapłakał byk
15:15
Luna, sala B
Filmy Po drugiej stronie drzwi
15:45
Kinoteka, sala 3
Filmy A w oddali ujadały psy
16:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Miłej zimy, do zobaczenia na plaży!
16:15
Luna, sala A
Filmy Szukając Jezusa
16:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Wewnętrzne granice
16:30
Iluzjon, sala Stolica
Filmy Duchy wojny domowej
16:45
Kinoteka, sala 1
Filmy Trzecia opcja
17:00
Kinoteka, sala 4
Filmy Można kochać ziemniaki
17:15
Luna, sala B
Filmy Zielone kłamstwa
17:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Brasila: projekt-utopia Spotkanie po filmie
17:45
Luna, sala A
Filmy Brexitania
17:45
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Moja matka
18:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Gdy nadejdzie wojna Spotkanie po filmie
18:30
Kinoteka, sala 1
Filmy MATANGI / MAYA / M.I.A
18:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Czas Hitlera. Część 1.
18:30
Iluzjon, sala Stolica
Filmy Silas Spotkanie po filmie
19:00
Kinoteka, sala 4
Filmy Dla Ahkeema
19:15
Luna, sala A
Filmy Chiński przekręt
19:15
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Zabawy mężczyzn
19:30
Luna, sala A
Filmy Gurrumul
19:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Idi Amin – autoportret
20:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Zjadanie zwierząt Spotkanie po filmie
20:00
Teatr Stuido
Filmy Grace Jones
20:00
Teatr Stuido
Wydarzenia specjalne Gala wręczenia nagród i premierowy pokaz filmu „Grace Jones”. Bilety w Centrum Festiwalowym w Kinotece
20:30
Kinoteka, sala 1
Filmy Love Express. Zaginięcie Waleriana Borowczyka Spotkanie po filmie
20:30
Iluzjon, sala Stolica
Filmy Twarze, plaże
20:45
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Obscuro Barocco
21:00
Luna, sala B
Filmy My, Margiela
21:15
Kinoteka, sala 4
Filmy Żydowscy terroryści
21:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Esej na pożegnanie
21:30
Luna, sala A
Filmy Queercore: punkowa rewolucja
21:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Opętani
22:00
Bar Studio
Koncerty Impreza Mistrzów
 
Doc shop
Kup nasze filmy na DVD
NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera