Kalendarz
11:00
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Zestaw: Kłopoty małe i duże
11:00
Iluzjon
Debaty OKI DOKI pokaz dla dzieci. Blok „Kłopoty małe i duże”.
11:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Dzieciństwo
12:00
Kinoteka, sala 2
Filmy Brexitania
12:00
Luna, sala A
Filmy Śniąc o Murakamim
12:15
Kinoteka, sala 4
Filmy Gurrumul
12:15
Luna, sala B
Filmy Rosyjska robota
12:30
Kinoteka, sala 1
Filmy Idioci w Korei
12:30
Kinoteka, sala 7
Filmy Raghu Rai, portret niepozowany
13:00
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Kongijski trybunał
13:15
Luna, sala A
Filmy Wszyscy ludzie Berniego Sandersa
13:45
Kinoteka, sala 2
Filmy 69 minut z 86 dni
13:45
Kinoteka, sala 3
Filmy Jądra Tarzana
13:45
Luna, sala B
Filmy Góra
14:00
Kinoteka, sala 7
Filmy Żydowscy terroryści Spotkanie po filmie
14:15
Kinoteka, sala 4
Filmy Współczesny mężczyzna Spotkanie po filmie
15:00
Luna, sala A
Filmy Człowiek delfin Spotkanie po filmie
15:00
Luna
Debaty Spotkanie z nurkami: Tomaszem Nitką i Bartoszem Łukasikiem
15:00
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Nokia – łączyliśmy ludzi
15:00
Kinoteka, sala 1
Filmy Wielka europejska zagadka papierosów Spotkanie po filmie
15:00
Kinoteka
Spotkania z mistrzami Spotkanie z Madsem Brüggerem
15:15
Kinoteka, sala 2
Filmy Moja matka
15:30
Luna, sala B
Filmy Trzecia opcja
16:00
Kinoteka, sala 3
Filmy Pozwólmy nauczać dzieciom Spotkanie po filmie
16:15
Kinoteka, sala 7
Filmy Kołyma - droga kośćmi usłana
16:30
Kinoteka, sala 4
Filmy Alicia
16:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Mantra – wspólne śpiewanie Spotkanie po filmie
16:30
Kinoteka
Warsztaty Warsztat z pracy z głosem: Głos, który leczy
17:00
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Photon
17:15
Luna, sala B
Filmy Wielka architektura
17:30
Kinoteka, sala 1
Filmy Szukając Jezusa Spotkanie po filmie
17:30
Luna, sala A
Filmy Turyści
18:15
Kinoteka, sala 3
Filmy Czerwona dusza
18:15
Kinoteka, sala 7
Filmy Lubow – miłość po rosyjsku
18:30
Kinoteka, sala 4
Filmy Kraina wolności Spotkanie po filmie
19:00
Luna, sala A
Filmy W tenisie love znaczy zero
19:00
Iluzjon, sala Stolica
Filmy Zabawy mężczyzn
19:15
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy 78/52
19:30
Kinoteka, sala 1
Filmy Twarze, plaże
19:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Mehsampur
19:30
Luna, sala B
Filmy Alain Ducasse – kuchenne wyzwania
20:15
Kinoteka, sala 3
Filmy Film o niczym Spotkanie po filmie
20:30
Kinoteka, sala 7
Filmy MATANGI / MAYA / M.I.A Spotkanie po filmie
20:30
Kinoteka
Wydarzenia specjalne Spotkanie z M.I.A.!
20:30
Iluzjon
Koncerty Yoshtoyoshto - koncert
20:45
Kinoteka, sala 4
Filmy Pokolenie pieniądza
21:00
Luna, sala A
Filmy Westwood: punkówa, ikona, aktywistka
21:15
Luna, sala B
Filmy Sleaford Mods: sztuka kryzysu
21:15
Iluzjon, sala Mała Czarna
Filmy Hatsune Miku – świat należy do mnie
21:30
Kinoteka, sala 1
Filmy Ostatnie dni lata
21:30
Kinoteka, sala 2
Filmy Detektyw samuraj
23:30
Bar Studio
Koncerty DJ/VR set Petera Mettlera i Franza Treichlera
 
Doc shop
Kup nasze filmy na DVD
NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera